shypsena cvai tauznd

Kalėda

Ar jaučiate kaip užpakalius Kalėdinė dvasia svilina? ;)
Hey - hou - hou !!!
 • Current Music
  dj GT - Voices Of Summer 2003 Sunlight
dreamer

Radau Delfyje

Jaunuolių kompanija prisipirko žolės. Apsirūkė, sėdi visi patenkinti mašinoje. Pagaliau nusprendė važiuoti namo. Tačiau yra viena problema - kelias namo veda pro kelių policijos budėjimo postą, o jie mašinoje - šešiese. Vyrukai nusprendė, kad važiuojant pro policininkus vienas pasilenks ir viskas bus gerai. Čia istorija apie narkomanus baigiasi, tačiau yra kita istorija apie kelių policininką. Stovi poste kelių policininkas, oras - siaubingas, automobilių vos keletas pravažiavo, pinigų nesurenka, o čia dar staiga pravažiuoja mašina, o joje - nieko nėra!
 • Current Music
  Audioplacid - On Waves
zombiz

Darbo dienos.

Yra daug darbo dienų tipų. Yra paprasta darbo diena, yra darbo diena, vadinama savaitgaliu, yra šventinė darbo diena, yra sutrumpinta/prailginta darbo diena, yra netgi darbo diena, vadinama atostogomis.
Yra visokių laisvalaikių. Yra laisvalaikis, kurio niekas neturi, yra laisvalaikis laisvu nuo darbo dienos metu, yra laisvalaikis, vadinamas "miegu", yra laisvalaikis tarp darbo dienos ir miego (tas trumpas laiko tarpas), yra laisvalaikis, vadinamas darbo diena!
Yra visokių hobių. Vieniems hobis yra darbo diena, kitiems hobis - kaip laisvalaikis, tretiems hobis sutampa su darbo diena ir laisvalaikiu.
Ar žinote, kiek yra skirtingų poilsių? Yra aktyvus poilsis, yra poilsis, vadinamas "miegu", yra poilsis, vadinamas darbo diena (taip taip, yra!).
Šiaip ir pirmadienių yra visokių. Yra sunkusis pirmadienis, yra pirmadienis pavadinimu "savaitgalį nieko neveikiau", yra užtinęs pirmadienis, yra nesamoningas pirmadienis, yra labai lengvas pirmadienis ir panašiai.
Na, kas išvardins, kokių yra pertraukų, pinigų, pokalbių, žvilgsnių ir balių?
 • Current Mood
  awake awake
shypsena cvai tauznd

accident

Nu... ne bokštai dvyniai, bet. Neišlaikė vienas kranas kito krano.
Beje, dar koks 50 metrų į šoną, ir dabar arba gulėčiau reanimacijoje, arba jau po velėna (gana stipriai subjaurotu veidu).
P.S. Manau per šiandienos žinias girdėsite platesnį pasakojimą apie šį nutikimą.
 • Current Music
  Mozart - Requiem
zombiz

Frazė.

Sėdėjo sėdėjo, kažką maigė. Po kiek laiko atsistūmė nuo stalo, rankas susikryžiavo už galvos ir susimąstė.

Paklausiau:
- Ką tu veikei?

Atsakė:
- Dabar galvoju...

... ilgai juokiausi.
 • Current Mood
  weird weird
dreamer

Gyvenimas

Įsivaizduokite. Vaikinas, dirbantis perspektyvioje kompanijoje (gerose pareigose), baigia darbą. Jį po darbo su mašina pasiema ir namo parveža brolis, o namie laukia mylinti vaikino mergina su ant stalo paruošta vakariene. Po to jo laukia romantiškas vakaras gerų draugų būryje, linksmi pokalbiai apie linksmus dalykus (su Martinio taure rankose), vėliau - ramus miegas (su priedais). Idealu? Ar kažko trūksta?
 • Current Mood
  calm calm