YOzaz (yozaz) wrote,
YOzaz
yozaz

 • Mood:

Darbo dienos.

Yra daug darbo dienų tipų. Yra paprasta darbo diena, yra darbo diena, vadinama savaitgaliu, yra šventinė darbo diena, yra sutrumpinta/prailginta darbo diena, yra netgi darbo diena, vadinama atostogomis.
Yra visokių laisvalaikių. Yra laisvalaikis, kurio niekas neturi, yra laisvalaikis laisvu nuo darbo dienos metu, yra laisvalaikis, vadinamas "miegu", yra laisvalaikis tarp darbo dienos ir miego (tas trumpas laiko tarpas), yra laisvalaikis, vadinamas darbo diena!
Yra visokių hobių. Vieniems hobis yra darbo diena, kitiems hobis - kaip laisvalaikis, tretiems hobis sutampa su darbo diena ir laisvalaikiu.
Ar žinote, kiek yra skirtingų poilsių? Yra aktyvus poilsis, yra poilsis, vadinamas "miegu", yra poilsis, vadinamas darbo diena (taip taip, yra!).
Šiaip ir pirmadienių yra visokių. Yra sunkusis pirmadienis, yra pirmadienis pavadinimu "savaitgalį nieko neveikiau", yra užtinęs pirmadienis, yra nesamoningas pirmadienis, yra labai lengvas pirmadienis ir panašiai.
Na, kas išvardins, kokių yra pertraukų, pinigų, pokalbių, žvilgsnių ir balių?
Subscribe

 • Blog

  Pagaliau! Turiu blog'ą adresu http://creative.rebranch.lt/ - galite užeiti ir apžiūrėti, nors kol kas ten nieko gero nėra. LJ kol kas nebepildysiu,…

 • Avaringumas

  Skubu visiems pranešti, kas paskutiniu laikotarpiu ypač suaktyvėjo piktieji nedraugiškieji vairuotojai, trokštantys atsikratyti savo automobilio…

 • Which Nigerian Spammer Are You?

  Which Nigerian spammer are You?

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments